Przejdź do głównej zawartości strony

Forum Muzyki Tradycyjnej

Jak dołączyć do Forum

Jeśli Twoja organizacja zajmuje się działaniami na rzecz społeczności lokalnych, wspiera kulturę tradycyjną, specjalizuje się w kulturze ludowej bądź w inny sposób interesuje się wspieraniem muzyki polskiej wsi – zapraszamy do przystąpienia do Forum Muzyki Tradycyjnej.

Tworzymy organizację, której celem jest współpraca w dziedzinie kontynuacji polskiej muzyki wiejskiej oraz wspólnej reprezentacji środowiska. Forum Muzyki Tradycyjnej jest federacją (związkiem stowarzyszeń), dlatego do dołączenia zapraszamy organizacje posiadające formę prawną.

 

Według statutu:
Członkiem zwyczajnym może być stowarzyszenie bądź inna osoba prawna, działająca nie dla zysku, nie będąca jednostką organizacyjną administracji publicznej, związkiem zawodowym, partią polityczną, kościołem lub związkiem wyznaniowym albo związkiem jednostek samorządu terytorialnego (…)

Jeśli reprezentujesz organizację, która może dołączyć do FMT, napisz do nas na adres: [email protected]. Przedstaw krótko swoją organizację i napisz dlaczego chcesz dołączyć do Forum. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Niezbędne dokumenty:
1. Kopia statutu organizacji
2. Deklaracja członkostwa wraz z upoważnieniem dla osoby reprezentującej (wzór w załączeniu).
3. Uchwała o przystąpieniu do federacji, podjęta przez zarząd lub walne zebranie (tj. organ, który zgodnie ze statutem organizacji podejmuje decyzje w takich sprawach).

Zarząd przyjmuje nowe organizacje członkowskie poprzez głosowanie zwykłą większością głosów, zazwyczaj raz na pół roku.

Pobierz pliki:

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij