Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na weekendowy warsztat śpiewu z fantastyczną nauczycielką Tetianą Sopiłką.

Wracamy do formuły dwóch niezależnych grup. Nie rekomendujemy zapisywania się do obu, bo program będzie podobny, z niewielkimi modyfikacjami, chyba, że ktoś przyjeżdża specjalnie z daleka i zechce ten czas wykorzystać maksymalnie i nie przeszkadza mu powtórzenie większości materiału

Termin: 16-17.12

Czas:
grupa pierwsza: 10.30-13.30
grupa druga 14.15-17.15

Miejsce: Fundacja Metamorfozy, ul. Marszałkowska 81/20
Koszt: 200 zł płatne na miejscu gotówką, (350 zł za udział w obu grupach)

Linki do zapisów
grupa 1 mieszana
https://forms.gle/jcWKqFgUaJf2rwMK8

grupa 2 mieszana
https://forms.gle/9TYvqyEVCvyUy7WF7

W ramach zajęć, prócz uczenia się utworów (melodii, tekstu, znaczenia słów, okoliczności wykonania itp.), odbywać się będzie praca nad techniką oddechu, prawidłową emisją, artykulacją, rytmem, frazowaniem oraz i manierą wykonania charakterystyczną dla wybranych regionów Ukrainy. Celem warsztatów jest poznanie tradycyjnych (naturalnych) technik emisji głosu, wyzwolenie „zaciśniętego” głosu, odkrywanie przez uczestników własnych różnorodnych możliwości głosowych, świadome kreowanie barw dźwięku przez użycie rezonatorów.

Warsztaty są otwarte dla osób na dowolnym poziomie zaawansowania.
Ilość osób ograniczona


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij