Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na spotkanie z wybitną znawczynią pieśni ukraińskich, etnomuzykolożką i doświadczoną pedagożką – Iryną Klymenko.

Iryna Klymenko – etnomuzykolożka, doktor wiedzy o sztuce (habilitowana), wybitna śpiewaczka tradycyjna. Profesor Narodowej Ukraińskiej Akademii Muzycznej w Kijowie. Przeprowadziła ponad 90 wypraw do ukraińskich wsi, zbadała ponad 400 miejscowości. Autorka dwóch monografii naukowych, ponad 75 artykułów naukowych. Przez wiele lat śpiewała jako główna solistka w zespole Drewo z Kijowa, a następnie w zespołach Hurtoprawcy, Babsky Kozaczok.


Warsztaty są otwarte dla osób na dowolnym poziomie zaawansowania

Terminy:
Data 02–03.07.2022
Czas: 11.00–16.00

Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Warszawa, ul. Jazdów 3/20

Koszt:
250 zł – płatne na miejscu przed warsztatami

Ilość osób ograniczona

Link do zapisów:
forms.gle…

Organizator:
– Dom Tańca
www.domtanca.art.pl
Facebook/Domtanca
– Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Facebook/ambasadamuzykitradycyjnej
Tkanie Śpiewu

Ambasada Muzyki Tradycyjnej utrzymuje się jedynie z datków darczyńców i z pracy wolontariuszy. Pomóż Ambasadzie działać – wesprzyj i Ty.

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij