Przejdź do głównej zawartości strony

Festiwal Wszystkie Mazurki Świata i Targowisko instrumentów w krytycznym czasie wojny w Ukrainie otwierają szeroko swoje drzwi dla artystów sztuk wszelkich, wzbogacając Targowisko o przybyłych do nas artystów różnorodnych specjalności o gości zarówno z Ukrainy, jak i innych krajów sąsiedzkich.

Wiemy, że wśród przybyłych mamy osoby utalentowane w wielu dziedzinach  Czekamy na twórców, muzyków, plastyków, aktorów, filmowców i wszelkie osoby, które chciałyby w swobodnej formule Targowiska nawiązać kontakty i przyjaźnie. Spotkamy się w wyjątkowym miejscu – nowo otwartym Terminalu Kultury, który oferuje kilkanaście sal i miejsc do równoległych działań.  W sali widowiskowej oraz dziedzińcu i hallu Terminalu wystawimy stoły dla wystawców, a w pozostałych salach ugościmy wybrane ze zgłoszeń prezentacje zarówno twórców instrumentów, jak i artystów innych specjalności.

Będzie też specjalna strefa dla dzieci w ramach Małych Mazurków oraz kontynuacja sesji warsztatowych poświęconych muzyce tradycyjnej z których słynie Festiwal Wszystkie Mazurki Świata.

Zapraszamy zarówno artystów z Polski, jak i Ukrainy, Białorusi, krajów bałtyckich, Słowacji i całej szeroko pojętej Europy, bowiem w tych ciężkich dniach możemy wyrażać swoją solidarność sąsiedzką w prostych znakach: wzajemnego poszanowani, rozmowy i  rozwijania delikatnej sieci przyjaźni i współpracy.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – należy wypełnić do 5 czerwca

TARGOWISKO INSTRUMENTÓW

WSZYSTKIE MAZURKI ŚWIATA

Zapraszamy najserdeczniej!

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij