Przejdź do głównej zawartości strony

Koncert tradycyjnej muzyki ukraińskiej w wykonaniu zespołu Silska Muzyka odbył się 22 kwietnia w studiu Підвал-TV (Pidval-TV, Piwnica-TV) w Równym.

Pieśni tradycyjne, muzyczna autentyka Równieńskiego Polesia, które nie pozwoli wrogowi postawić ani kroku na ojczystą ziemię, pieśni powstań i oporu. Zespół ludowy Silʹsʹka Muzyka (Wiejska Muzyka) z Centrum Etnokulturowego Pałacu Dzieci i Młodzieży w Równem, kier. Viktor Kovalʹchuk – razem do zwycięstwa!

Правічна автентика рівненського Полісся, котре не дасть ворогові зробити ані кроку на рідну землю, пісні повстань та спротиву – народний фольклорний гурт «Сільська музика» Етнокультурного центру Рівненського міського палацу дітей та молоді, художній керівник ЕКЦ Віктор Ковальчук– разом до перемоги!

Koncert dostępny również na stronie:
Facebook/watch/live…


Tłumaczenie na język polski:
Julita Charytoniuk

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij