Przejdź do głównej zawartości strony

Czym jest portal „Archiwum Polskiego Radia PiK”?
Polskie Radio PiK rejestruje i zachowuje dla kolejnych pokoleń wszystkie ważne wydarzenia na Pomorzu i Kujawach. Portal umożliwia przeglądanie, wyszukiwanie i odtwarzanie zarchiwizowanych nagrań. Odtwarzanie publiczne wymaga zgody Polskiego Radia PiK S.A.


Adres udostępniania strony:
archiwum.radiopik.pl
W wyszukiwarce należy wpisać słowo folklor.

Inne udostępnienia:
Brak

Zasób/charakterystyka zbiorów:
Nagrania audycji i inne, bliżej nieokreślone

Jak korzystać z portalu?
Użytkownik niezarejestrowany (zalogowany jako gość) może przeglądać i przeszukiwać zawartość portalu oraz słuchać zarchiwizowanych nagrań. Po zarejestrowaniu użytkownik może także zamówić interesujące go nagrania i otrzymać w wybranym formacie na płycie CD lub DVD.

Czy zamówienie nagrań jest płatne?
Tak, ale tylko w przypadku nagrań zamówionych na płycie CD lub DVD. Związane jest to z pokryciem przez zamawiającego kosztów nośnika, przegrania, przesyłki pocztowej itp.

Co zrobić w przypadku, gdy nie można odsłuchać dźwięku? Nagranie odtwarzane jest za szybko lub nie można go w ogóle posłuchać.
W przypadku wystąpienia takich problemów należy ze strony http://get.adobe.com/flashplayer/ pobrać i zainstalować bezpłatnie najnowszą wersję Adobe Flash Player’a odpowiednią do wykorzystywanej przeglądarki internetowej (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera).

Zasady udostępniania – regulamin/warunki licencyjne:
Nagrania audycji jak i pozostałe materiały udostępniane wyłącznie w celu poznawczym, jedynie w ramach własnego użytku osobistego, bez prawa utrwalania w technice cyfrowej lub analogowej, z zakazem rozpowszechniania i wprowadzania do obrotu całych audycji lub ich fragmentów, a także bez prawa do dokonywania i rozpowszechniania opracowań.

Adres/kontakt:
Polskie Radio PiK
ul.Gdańska 48, 85-006 Bydgoszcz
tel. +48 (52) 32 74 000, fax +48 (52) 34 56 013
[email protected]


Notę opracowała:
Małgorzata Bieńkowska

Nota powstała w roku 2020 w ramach zadania „MuzykaTradycyjna.pl” realizowanego przez Forum

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij