Przejdź do głównej zawartości strony

Chcielibyście zostać kolędnikami? Lubicie śpiewać z rodziną i przyjaciółmi przy świątecznym stole? Albo po prostu lubicie śpiewać i spędzać czas w miłym towarzystwie? Jeśli tak, to zapraszamy Was do Skansenu w Koźlikach do wspólnego śpiewania prawosławnych kolęd z Podlasia (i nie tylko).

Podczas spotkania nauczymy się kolęd mniej i bardziej znanych, wykonywanych w lokalnych dialektach, m.in. kolęd życzących (koladok) śpiewanych dla młodego małżeństwa i nowonarodzonych dzieci. Nie jest ważne, czy jesteście wytrawnymi śpiewakami, czy dopiero zaczynacie przygodę z wydobywaniem swojego głosu. Jeśli lubicie śpiewać w grupie – przyjedźcie i pośpiewajmy razem. A kto wie, może i uda się wspólnie „zakolędować”.

Warsztaty poprowadzą:
Julita Charytoniuk (Z Lasu, Południce) oraz Ola Iwaniuk (Dobryna).

Śpiewamy 4 grudnia (sobota):
11–13.30 i 15.00–17.30

Miejsce:
Skansen w Koźlikach, nad Narwią

Koszt:
40 zł/os
(wpłata – darowizna na cele statutowe na konto Towarzystwa Przyjaciół Skansenu w Koźlikach.
Opłata nie obowiązuje członków TPSwK)

Obowiązują zapisy:
[email protected]
Liczba miejsc ograniczona.

Jest możliwość przenocowania w Skansenie w piątek i w sobotę. Osoby zainteresowane noclegiem, prosimy o informację przy zapisie na warsztaty.

Organizatorzy:
Towarzystwo Przyjaciół Skansenu w Koźlikach
Stowarzyszenie Dziedzictwo Podlasia

 

 


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij