Przejdź do głównej zawartości strony

Zgłoszenia prosimy przesłać do 07.04 2024
Please send your application up to the 7th april 2024
https://forms.gle/d8354KxxmBUYTvvj9

XIV TARGOWISKO INSTRUMENTÓW
odbędzie się:
20.04.2024 w godzinach 11:00 – 18:00
w Fortecy Kręglickich na ulicy Zakroczymskiej 11 w Warszawie.
https://goo.gl/maps/eShDwW3mdQVkJsuf7


CO TO JEST TARGOWISKO INSTRUMENTÓW?
Targowisko Instrumentów wieńczące co roku Festiwal Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie to nie tylko wystawa instrumentów, ale przede wszystkim wielobarwny karnawał – święto, którego owocem jest nieformalna, twórcza sieć artystów.

Zapraszamy wystawców z Polski, Europy i całego świata prezentujących instrumenty: tradycyjne, lutnicze, historyczne, rekonstruowane, a także autorskie. Wzorem lat ubiegłych zagoszczą u nas też osoby reperujące instrumenty, stroiciele, kolekcjonerzy, muzykanci, badacze, muzykolodzy, muzealnicy.

Wystawę instrumentów akustycznych łączymy z koncertami, warsztatami, wykładami, showcase’ami, teatrem, spontanicznym muzykowaniem i zdarzeniami dla dzieci. Prezentujemy instrumenty tradycyjne, nowatorskie i różnorodne kierunki muzyczne . W latach ubiegłych gościliśmy ponad 120 twórców instrumentów z 10 krajów Europy. Pragniemy, aby w kolejnych edycjach targowiska było ich coraz więcej.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij