Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na wiosenny koncert naszej orkiestry dziecięcej Wesołe Mazurki z Pragi. W repertuarze: wiosenne konopielki, piosenki dyngusowe, liryczne i żartobliwe z Mazowsza, Radomszczyzny, Podlasia.

To unikatowy zespół grający polską muzykę tradycyjną. Orkiestra złożona z grupy śpiewaczej i instrumentalnej występuje na różnego rodzaju koncertach, potańcówkach, festiwalach dedykowanych muzyce tradycyjnej. W repertuarze znajdą się: mazurki, oberki, polki, walczyki, kujony, fokstroty, piosenki i melodie liryczne oraz dziecięce. Przygotowujemy z dziećmi koncerty kolędnicze oparte na zabawach kolędniczych, starych kolędach i pastorałkach w dawnym stylu odwołując się do dawnych tradycji.

Prowadzenie:
Paula Kinaszewska – skrzypaczka, aktorka, wokalistka. Liderka i założycielka zespołów Wowakin i Maryna C. Prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych. Wielokrotnie doceniana przez krytyków i publiczność, nagradzana najpierw za swoje role teatralne, później za dokonania muzyczne jako wokalistka i skrzypaczka, a także jako animatorka kultury.


Miejsce:
Pałacyk Konopackiego

Wstęp wolny

Organizatorzy:
Pałacyk Konopackiego
Dom Kultury TuPraga


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij