Przejdź do głównej zawartości strony

Serdecznie zapraszamy na otwarte warsztaty śpiewu, organizowane w ramach festiwalu Wielkopostne Śpiewanie.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą poprzez śpiew aktywnie włączyć się w przeżywanie okresu Wielkiego Postu, i w ten sposób głębiej wejść w tajemnice nadchodzących świąt Wielkanocnych.

Do udziału w warsztatach nie jest wymagane posiadanie wykształcenia muzycznego. Są one skierowane do wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty potrwają 4 godziny: od 10:00 do 14:00 w auli klasztornej na krużgankach (ul. Złota 9).
Zakończą się wspólną adoracją w kaplicy Krzyża Świętego ok. godz. 14:15. Będzie to forma dziękczynienia za dar śpiewu. W ten sposób uczestnicy warsztatów zaśpiewają kilka pieśni, których nauczą się podczas zajęć.

Prowadzący: Karol Kłopocki – absolwent Muzykologii na KUL, słuchacz podyplomowych studiów chórmistrzostwa i emisji głosu, uczestnik wielu warsztatów śpiewu i emisji głosu, posiada kilkuletnie doświadczenie w organizacji warsztatów, twórca kursu Śpiewu Liturgicznego (druga edycja) organizowanego w klasztorze OO. Dominikanów w Lublinie


Miejsce:
Ul. Złota 9, Lublin

Wstęp:
wolny


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij