Przejdź do głównej zawartości strony

Akademia Tańca Tradycyjnego – Bogumiła i Piotr Zgorzelscy,  zapraszają do Teatru Chorea w Łodzi na warsztaty tańca dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Mazurek Freestyle to nowa formuła tańczenia polskich tańców tradycyjnych, zwłaszcza w metrum nieparzystym. By ją opanować nauczymy się umiejętności płynnego tańczenia „po wiejsku na trzy” w parze. Podczas warsztatów rozwiniemy nasze umiejętności w zakresie płynnego tańczenia w parze wraz ze stosowaniem ozdobników i manier wykonawczych wziętych od poszczególnych wiejskich tancerzy-mistrzów lub z nagrań archiwalnych.

Na tej bazie zaczniemy improwizować i rozwijać poznane formy wzbogacając je o ozdobniki taneczne zaczerpnięte z innych niż polska tradycji tanecznych, głównie naszych europejskich sąsiadów, wzbogacając tym samym nasze mazurki i oberki o nowe formy choreotechniczne.

Współczesny świat, współczesny sposób życia warunkuje, jak się poruszamy, jak się zachowujemy. Oczywiście przekłada się to również na język tańca, który choć w duchu i stylu dawnych mazurków i oberków będzie „gadać” we współczesny sposób. To z niego bierze się styl nazwany przez nas Mazurek Freestyle.


KTO PROWADZI?
Bogumiła i Piotr Zgorzelscy

DLA KOGO?
poziom średnio zaawansowany i zaawansowany

KIEDY?
25.03, godz. 18.00–22.00
26.03, godz. 11.00–15.00

ZA ILE?
Uczestnictwo 180 zł od osoby (sparowani 140 zł od osoby)

GDZIE?
Teatr CHOREA
Łódź, ul. Tymienieckiego 3

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres [email protected] oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto
nr: 65 1240 1053 1111 0010 2755 1434
z dopiskiem: MAZUREK FREESTYLE ŁÓDŹ + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Coś do picia, wygodny strój i obuwie z twardą podeszwą.

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
2. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
4. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
5. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
6. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij