Przejdź do głównej zawartości strony

Na Podlasiu można znaleźć magiczne miejsca, które tylko czekają, aby wypełnić je działaniem, rozmowami, śmiechem i oczywiście śpiewem. Takie właśnie miejsce – Lipowe Zapłocie, stworzyła Magda, jego gospodyni. Stara podlaska chata na skraju wsi, z widokiem na las i łąki, emanująca równocześnie przeszłością, jak i wibrującą energią swojej właścicielki. Miejsce, które zauroczyło mnie od przekroczenia progu.

Marzy mi się zaproszenie kilku kobiet na wspólny śpiewaczy weekend. A na Podlasiu najpiękniej zabrzmią oczywiście tamtejsze pieśni.

Dlaczego zapraszamy tylko kobiety? Ponieważ będziemy po raz pierwszy oswajać to miejsce jako grupa, dla komfortu uczestniczek zdecydowałyśmy się na takie rozwiązanie. Przestrzeń starej wiejskiej chaty i pora roku sprzyja większej bliskości. Uprzedzamy, że łazienka jest jedna, ale za to ma wannę na lwich nóżkach oraz, że w domu mieszka kotka. Bardzo miziasta zresztą.

Główną naszą aktywnością będzie oczywiście śpiewanie, ale otwieramy przestrzeń na niespodziewane zdarzenia. Jeśli pogoda pozwoli, to do lasu na specjalny spacer zabierze nas Marysia.

Lipowe Zapłocie to nie tylko Magda i jej dom, ale też… zapachy. Lawendowe pola zasadzone ręką gospodyni przynoszą dary, które zamienia ona w kosmetyki. Będziemy mogły poobserwować jak działa alembik i przywieźć z powrotem do domu lawendowe cudeńka.

Jeśli będą warunki, to do dyspozycji są dwie pary nart biegowych z butami rozmiar 38 i 39.

Zapraszamy serdecznie

Magda, Marysia i Ewa

Kiedy:
9-11.02,2024
zaczniemy w piątek o godz.16.00
skończymy w niedzielę ok 15.00

Gdzie:
Lipowe Zapłocie, Zubacze 32

Koszt: 450 zł
Cena obejmuje noclegi, wyżywienie wegetariańskie i warsztat!
Taka oferta już pewnie nigdy się nie powtórzy

Dojazd:
– pociągiem – ze stacji Warszawa Wschodnia do stacji Czeremcha jeżdżą pociągi. Potem odbieramy uczestniczki samochodem.
– samochodem – GPS dobrze lokalizuje miejsce – jeśli któraś uczestniczka wybierze tę opcję, zadbamy o carpooling

Link do zgłoszenia:
https://forms.gle/prY3xQ8hsjsMqC5F6

Miejsce rezerwuje zaliczka 200 zł na konto:
Magdalena Bienias
21 1140 2004 0000 3302 7533 0167
lub blikiem na nr telefonu 531 677 699

Liczba osób baaaaardzo ograniczona.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij