Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na warsztaty pieśni z Lubelskiego: Roztocza, Polesia Lubelskiego i okolic Lublina. Spotkanie obejmie pracę nad głosem na materiale pieśni wiosennych, sobótkowych, weselnych, żniwnych, nawoływań. Będziemy uczyć się tzw. otwartego śpiewu. Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych muzyką tradycyjną – zarówno początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych.

Agnieszka Szokaluk-Gorczyca – zajmuje się śpiewem tradycyjnym od 2000 roku, najpierw w ramach Zespołu Międzynarodowej Szkoły Muzyki Tradycyjnej przy Fundacji Muzyka Kresów, potem samodzielnie i z przyjaciółmi, jeżdżąc do śpiewaków i śpiewaczek. Związana z Towarzystwem dla Natury i Człowieka, gdzie zajmuje się muzyką tradycyjną. Stypendystka MKiDN 2015 i 2020.

PLAN SPOTKANIA
11-14 pierwsza część warsztatów
14-15 przerwa
15-18 druga część warsztatów


Miejsce:
Cyrk Pod Zielonym Xiężycem,
Piotrkowska 92, Łódź
kod do bramy – 8 kluczyk 4100

Wstęp:
120 zł

Zapisy:
[email protected] (ilość miejsc ograniczona)


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij