Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy w każdy poniedziałek o 18:00 na warsztaty śpiewu tradycyjnego dla dzieci.
Запрошуємо щопонеділка о 18:00 на майстер-класи традиційного співу для дітей.

Podczas warsztatów można nauczyć się dziecięcych piosenek z Nadsania. Będziemy wspólnie śpiewać i bawić się w różne gry w towarzystwie muzyki i śpiewu.

Wydarzenie jest realizowane przy przemyskim Ognisku Muzyki i Tańca Tradycyjnego. Wydarzenia odbędzie się dzięki wsparciu Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i współpracy z Лилик.

Під час майстер-класів зможете вивчити дитячі пісні з Надсяння. Будемо разом співати і гратися у гри у супроводі музики і співу.

Подія реалізована при перемиському Центрі Традиційної Музики і Танцю. Подія відбувається завдяки підтримці Narodowy Instytut Muzyki i Tańca та Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego та партнерстві з Лилик.

w każdy poniedziałek
о 18:00
Dom Ukraiński,
ul. Kościuszki 5, Przemyśl, sala teatralna

щопонеділка
о 18:00
Український народний дім,
вул. Костюшки 5, Перемишль, театральний зал


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij