Przejdź do głównej zawartości strony

Niepodległa oraz Akademia Tańca Tradycyjnego zapraszają na bezpłatne warsztaty na których nauczymy się tańczyć mazurka. Naukę każdego tańca podsumowuje sobotnia potańcówka z muzyką na żywo.


DLA KOGO?
Warsztaty przewidziane są przede wszystkim dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Na pewno skorzystają z nich jednak także nauczyciele i uczniowie szkół muzycznych czy baletowych, instruktorzy, tancerze, muzycy i animatorzy kultury.

CO JEST POTRZEBNE?
Na warsztaty trzeba wziąć wygodne obuwie na płaskiej podeszwie z tzw. lekkim poślizgiem (dziewczęta mogą tańczyć w butach na niewielkim obcasie). Co za tym idzie trampki i adidasy z gumową podeszwą odstawiamy do szafy.

KTO POPROWADZI WARSZTATY?
Bogumiła i Piotr Zgorzelscy z Akademii Tańca Tradycyjnego.
Po warsztatach zapraszamy do wypróbowania nowo nauczonych kroków tanecznych na Potańcówkach.


Warsztaty organizowane są w Niepodległa. Miejsce spotkań – kawiarnianej przestrzeni w Łazienkach Królewskich w Warszawie, w której w miłej atmosferze można wziąć udział w niezobowiązujących, licznych wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Niepodległa z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości i odbudowywania polskiej państwowości.

Miejsce:
Niepodległa. Miejsce spotkań znajduje się w Łazienkach Królewskich,
przy al. Ujazdowskich (wejście przez furtkę przy Ogrodzie Botanicznym).

Organizatorzy:
Niepodległa. Miejsce spotkań
Akademia Tańca Tradycyjnego / Polish Academy of Traditional Dance
Niepodległa

Mecenasem Niepodległa. Miejsce Spotkań są Lasy Państwowe.

Wydarzenia organizowane w pawilonie Niepodległa. Miejsce spotkań odbywają się dzięki współpracy Biura Programu „Niepodległa” oraz Muzeum Łazienki Królewskie.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie/warsztaty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij