Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na zabawę wiejską przy muzyce na żywo, która odbędzie się 12 lutego br. w sali OSP w Hopowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19 mini kursem nauki poleczki, walczyka, a może nawet rheinlandera! Następnie korowodem wspólnie udamy się w tan, by zaznajomieni z parkietem podążać w rytmie kaszubskiej muzyki! W trakcie zabawy integracyjne oraz wspólne śpiewanie. Nie zabraknie również czekoladowego tańca! Tym samym panowie nie zapomnijcie o słodkościach dla odważnych pań, które nie omieszkają poprosić do tańca!

Wstęp na zabawę jest biletowany.
Osoby, które zakupią bilet telefonicznie, otrzymają go w dniu zabawy. Bilet to jednocześnie kupon na posiłek, tzw. „ciepłą miskę”. Na miejscu będzie można zakupić także przekąski i inne smaczki, które przygotują panie zrzeszone w KGW. Kawa i herbata do woli!
Ilość miejsc jest ograniczona! Zakup biletu jest równoznaczny z rezerwacją miejsca.

Serdecznie zapraszamy!

Czas:
12 lutego, godzina 19.00–0.00

Miejsce:
Sala Ochotniczej Straży Pożarnej Hopowo
ul. Świętego Floriana 9, 83-312 Hopowo

Wstęp:
Zakupu biletów w cenie 50 zł od osoby można dokonać telefonicznie (nr tel.: 726 646 704). Bilety można nabyć także w siedzibie Kaszubskiego Uniwersytetu Ludowego (Wieżyca 1).

Organizatorzy:
Wiejska Kuźnia Pamięci – Szady Buk
KGW Hopobabki
Stowarzyszenie Kaszubski Zakątek
KGW w Sławkach
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Somoninie


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij