Przejdź do głównej zawartości strony

Serdecznie zapraszamy po raz szósty na Zaduszkowe Zgromadzenie Śpiewacze, które odbędzie się 6 listopada o godzinie 19:00. W tym roku przenosimy się z Cmentarza na Lipowej do Parafii pw. Wieczerzy Pańskiej w Lublinie (al. Warszawska 31).

Nie jest to koncert, ale okazja do wspólnego śpiewania tradycyjnych pieśni, towarzyszących śmierci i tych traktujących o przemijaniu. Można też po prostu być z nami w dźwiękowości pieśni ostatecznych.

Teksty będą dostępne na miejscu.
Zabierzmy ze sobą świece.

Wspólny śpiew pod kierunkiem Pawła Grochockiego poprowadzą:
Zofia Artymiak, Rafał Bartczuk, Łukasz Dembiński, Monika Dzienis, Patryk Dziubek, Łukasz Grabek, Ada Krakowska, Alicja Magiera, Iwona Pawelec, Kasia Pieńkowska, Tomasz Pieńkowski, Ewelina Prokopiuk, Edyta Przybyła, Weronika Rzęśnicka, Anna Szcześniak, Łukasz Tarkowski, Henryk Welcz, Beata Wiśniewska i goście.

Wydarzenie objęte matronatem
Instytutu Dobrej Śmierci (www.instytutdobrejsmierci.pl)


Organizatorzy:
Pieśni w Lublinie
Instytut Dobrej Śmierci
Pawła Grochockiego


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij