Przejdź do głównej zawartości strony

Wystartowała rekrutacja na V Święto Pieśni – Przegląd im. Zofii i Józefy Sordyl, który odbędzie się 29-30 października 2022.

Aby wziąć udział w V Święcie Pieśni należy przesłać wypełniony formularz, który znajduje się poniżej oraz nagrania dwóch tradycyjnych pieśni ludowych. Udział do przeglądu mogą zgłaszać soliści, duety oraz grupy śpiewacze (do 8 osób).

Rekrutacja trwa od 27 września do 11 października 2022

Formularz zgłoszeniowy | IV Święto Pieśni
https://forms.gle/1eX6uF4YbaneK3oM9

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych przez jury dziesięciu wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w przeglądzie śpiewaczym. Uczestnicy zaprezentują swoją twórczość podczas koncertu. W czasie jego trwania zostaną wyłonieni zdobywcy nagrody specjalnej przeglądu – Sordylki 2022.

Zdobywcy nagrody specjalnej „Sordylki 2022” otrzymają 1000 zł zarówno w kategorii Dorośli jak i w kategorii Dzieci/młodzież. Podczas V Święta Pieśni wybrani zostaną także wykonawcy, którzy otrzymają wyróżnienie w wysokości po 500 zł w obydwu kategoriach.

Święto Pieśni po raz kolejny będzie niezwykłym wydarzeniem, na które serdecznie zapraszamy. Będzie ono wypełnione nie tylko śpiewem i wspaniałą muzyką, ale także opowieściami i miejscem na spotkanie się osób z różnych pokoleń. Warsztaty które przygotowaliśmy dla laureatów, stworzą okazję do poznania możliwości swojego głosu, a posiady i koncerty zapewnią dobrą zabawę dla każdego kto będzie chciał dołączyć do nas podczas V Święta Pieśni.

 

Regulamin – V Święto Pieśni
https://fundacjabracigolec.pl/…/Regulamin_%C5%9Awi%C4…

Szczegółowy program wydarzenia będzie dostępny już wkrótce.Czekamy na wasze zgłoszenia.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij