Przejdź do głównej zawartości strony

Formularz zgłoszeniowy zostanie udostępniony na początku marca 2022.


CO TO JEST TARGOWISKO INSTRUMENTÓW

Targowisko Instrumentów wieńczące co roku Festiwal Wszystkie Mazurki Świata to nie tylko wystawa instrumentów, ale przede wszystkim wielobarwny karnawał – święto, którego owocem jest nieformalna, twórcza sieć artystów.

Zapraszamy wystawców z Polski, Europy i całego świata prezentujących instrumenty: tradycyjne, lutnicze, historyczne, rekonstruowane, a także autorskie. Wzorem lat ubiegłych w Fortecy zagoszczą też osoby reperujące instrumenty, stroiciele kolekcjonerzy, muzykanci, badacze, muzykolodzy, muzealnicy.
Wystawę instrumentów akustycznych, łączymy z koncertami, warsztatami, showcase’ami, teatrem, spontanicznym muzykowaniem i bogatym programem dla dzieci. Prezentujemy różnorodne formy, kierunki muzyczne, instrumenty tradycyjne i nowatorskie. W poprzednich latach gościliśmy ponad 120 twórców instrumentów z 10 krajów Europy i świata. Pragniemy aby w następnych latach ten obraz był jeszcze bogatszy.

Kuratorem Targowiska Instrumentów jest Piotr Piszczatowski, twórca strony: www.targowiskoinstrumentow.pl


XII Targowisko Instrumentów – Wszystkie Mazurki Świata 2022
odbędzie się 28.05.2022 r. w godzinach 11:00–18:00
w Fortecy Kręgliccy – Targ
na ulicy Zakroczymskiej 11 w Warszawie

Zobacz:
– Wszystkie Mazurki Świata
www.festivalmazurki.pl
Facebook/festivalmazurki
YouTube/festivalmazurki
– Targowisko Instrumentów
www.targowiskoinstrumentow.pl


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij