Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na specjalnie przygotowany, dwudniowy świąteczny program dla małych i dużych. Poczujcie przedsmak Świąt – w Pałacyku na warszawskiej Pradze!


16 grudnia:

12:00 – Dziecięca Scena Teatralna „Kolędowa noc” TeatRyle
To przedstawienie szopkowe, które w humorystycznej konwencji opowiada historię Bożego Narodzenia. Wszystko zaczyna się od stworzenia świata i pierwszych ludzi na ziemi – Adama i Ewy. Nagle w raju pojawia się podstępny wąż, który namawia do zjedzenia zakazanego owocu. Jak historia dalej się potoczy – my dorośli wiemy ale dzieciom warto ją przybliżyć, by Gwiazdka nie kojarzyła się jedynie z choinką i prezentami. Opowieść jest przeplatana kolędami i pastorałkami. Na scenie pojawiają się piękne, utrzymane w stylistyce ludowej, tradycyjne szopkowe lalki. Dla dzieci w wieku 3-10 lat.

13:00-16:00 – Rodzinne warsztaty świąteczne
Zapraszamy do wspólnego przygotowania świątecznych łakoci, stroików, ozdób i drobnych upominków.

18:00 – Warsaw Camerata à la Carte – koncert
Cykl koncertowy Warsaw Camerata a’la Carte! obecny jest w warszawskim życiu kulturalnym od 2011r., łączy wysoki walor artystyczny i element aktywizujący publiczność poprzez zaangażowanie jej w tworzenie programu koncertów. Jest to unikalny i pierwszy w skali kraju projekt koncertowy, w którym program każdego koncertu wybierają wyłącznie słuchacze. Spośród wielu propozycji repertuarowych, które umieszczamy na liście – swego rodzaju „menu” składającym się z różnych utworów, melomani zaznaczają swoje ulubione pozycje.

17 grudnia:

16:00 – kolędowanie z zespołami i pracownikami DK Praga. Zestawy kolęd przygotują dla Państwa nasze zespoły: Tonika, D-Tonacja, Seniorita i Duże Mazurki oraz… nasi pracownicy. Zachęcamy do wspólnego śpiewania!


Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona

Organizator:
Pałacyk Konopackiego
Dom Kultury TuPraga


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij