Przejdź do głównej zawartości strony

29 kwietnia to ostatni dzwonek na złożenie rocznych rozliczeń podatkowych. Dlatego wyślijcie PIT do skarbówki przed tym terminem, tak, byście mogli w najbliższy poniedziałek ciałem i duchem a nade wszystko głosem uczestniczyć w STARYCH ŚPEWKACH!!

Zapraszam na cykliczne spotkania śpiewacze w sercu Gdyni, które odbywają się w co drugi poniedziałek w godz. 18:00-20:00
Najbliższe spotkanie już 29 kwietnia a kolejne 6 maja.

Dla kogo?
Mile widziany jest każdy, kto poprzez śpiew chciałby się zbliżyć do swojej historii, poznać pieśni praprzodkiń, kto już śpiewał lub jeszcze nie, pieśni głosem, jaki dała nam natura. Będziemy rozgrzewać, ośmielać i oswajać się z naszymi głosami aż poczujemy radość i moc ze wspólnego śpiewania.
Opowiemy o tradycjach, obrzędach i symbolice ukrytej w pieśniach.
W czerwcu w oparciu o pieśni tradycyjne z różnych regionów Polski, przygotujemy dla Was repertuar z Roztocza i Lubelszczyzny. Co roku odwiedzamy naszą ukochaną śpiewaczkę p. Janinę Pydo i chętnie podzielimy się m.in. pieśniami, których nauczyłyśmy się bezpośrednio od niej.
Będą pieśni wiosenne, miłosne….piękne.
Zaczniemy od bardzo krótkiej rozgrzewki narządów mowy i rezonatorów. Porozmawiamy o technikach śpiewu, ćwiczeniach oddechowych i innych, które rozluźniają i sprawiają, że śpiewanie staje się dla nas przyjemnością.


Miejsce:
Towarzystwo Miłośników Gdyni
ul. Władysława IV 51, Gdynia

I choć spotkania są nieodpłatne, mile widziana donacja na rzecz kosztów związanych z utrzymaniem lokalu, sugerowana kwota: 20zł
Dobrze mieć ze sobą wodę.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie na adres:
[email protected]

Zapraszamy serdecznie!!!

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij