Przejdź do głównej zawartości strony

Śpiewaczki Akademii Głosów Tradycji zapraszają na cykliczne spotkania śpiewacze w sercu Gdyni, które będą odbywały się w co drugi poniedziałek w godz. 18:00-20:00. Pierwsze spotkanie już 3 kwietnia, kolejne 17 kwietnia……o kolejnych terminach dowiecie się z fanpagu AGT.

Dla kogo?
Mile widziany jest każdy, kto poprzez śpiew chciałby się zbliżyć do swojej historii, poznać pieśni własnych przodków i przodkiń, kto już śpiewał lub jeszcze nie, pieśni głosem, jaki dała nam natura. Będziemy rozgrzewać, ośmielać i oswajać się z naszymi głosami aż poczujemy radość i moc ze wspólnego śpiewania. Opowiemy o tradycjach, obrzędach i symbolice ukrytej w pieśniach.

W kwietniu, w oparciu o pieśni tradycyjne z różnych regionów Polski, przygotujemy dla Was repertuar wiosenny. Wspólnie zaśpiewamy o kwiatach, ptakach, pieśni miłosne i liryczne.
Porozmawiamy o technikach śpiewu, ćwiczeniach oddechowych i innych, które rozluźniają i sprawiają, że śpiewanie staje się dla nas przyjemnością.

Spotkanie poprowadzą:
Olga Krasoń i Agnieszka Rusakiewicz


Kiedy?
3 i 17 kwietnia 2023
godz. 18:00–20:00

Gdzie?
Towarzystwo Miłośników Gdyni
ul. Władysława IV 51

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie na adres:
[email protected]

Spotkania są nieodpłatne

Dobrze mieć ze sobą wodę i ciepłe skarpety

Organizatorzy:
Akademia Głosów Tradycji
Towarzystwo Miłośników Gdyni


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij