Przejdź do głównej zawartości strony

Święta Bożego Narodzenia to dobry czas na spotkania, do śpiewania i radowania się, dlatego zapraszamy Was serdecznie z całymi rodzinami do naszej przestrzeni przy ul. Konfederackiej 4 (wejście w podwórku po prawej stronie za sklepem less waste) w Krakowie w godzinach 16:00-18:00.

W programie:
* nauka i wspólne kolędowanie (mile widziane własne instrumenty!) oraz zapoznanie się z tradycjami okołoświątecznymi – poprowadzą Ania Psuty-Zając i Zosia Szyrajew,
* warsztaty robienia ozdób choinkowych z Magdą i Oskarem Paldeak
* eko-kącik dla dzieci w formie swobodnej zabawy z ekologicznymi zabawkami
* akcja charytatywna – ufunduj drzewko jako prezent

Będzie też coś rozgrzewającego dla dużych i małych, mile widziane przyniesienie czegoś smacznego (koniecznie bezmięsnego) na wspólny stół.


Czas:
Niedziela
19.12.2021
godz. 16:00–18.00

Miejsce:
Kraków, Konfederacka 4

Wstęp:
Biletem wstępu na wydarzenie jest ufundowanie drzewka (rodzice 1 drzewko i dla każdego dziecka po drzewku) poprzez naszą stronę https://czasnalas.org/ oraz przesłanie zgłoszenia na adres [email protected]

Przybywajcie bracia mili!

Organizatorzy:
Fundacja Aeris Futuro


Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij