Przejdź do głównej zawartości strony

Wędrowcze! Aleja topolowa wskaże ci dzikie pole, bylicą i kocankami obsiane a otoczone rozłożystymi dębami.
Polem tym przeleciał raz złoty Ibisz, strącił ze swych skrzydeł snop iskier – one spadłszy w głęboką toń jeziora wynurzyły piaskową wyspę.

W najkrótszą noc w roku rozpalimy ognisko na błędowskiej wyspie. Przywitamy strudzonych wędrowców, tych znajomych i nieznajomych, uraczymy się dobrą strawą! Rozsnujemy nić opowieści, obśpiewamy dzikie pole, zatańczymy przy muzyce tradycyjnej, bawić się będziemy do białego rana. Na ceremonię przy ogniu sobótkowym zaprosimy Białego Jana. Nie zabraknie zabaw, otwartej przestrzeni wypoczynkowej i dla śmiałych – wypraw po kwiat paproci 😉

Co się może przydać?:
– kocyki
– stroje kąpielowe
– własne instrumenta lub przeszkadzajki (grzechotki, bębenki, ksylofony)
– namioty – jest sporo miejsca na biwak
– mile widziane własne kubeczki
– Kiełbaski
– Inne jedzonko, którym chcecie się podzielić

Kto zagra? Już wkrótce podamy info!

A może chciałbyś nam ulżyć w przygotowaniach? Przyjedź do nas wcześniej, wspomóż koncepcją, wykonaniem, dobrym towarzystwem – najlepiej daj znać wcześniej w wiadomości do Po Staremu.
Preferowana kwota do kapelusza: 30 zł (wliczona ciepła strawa z ogniska!) – poza wolonatriuszami.

PS:
Zachęcamy do przywożenia strawy i napitków w naczyniach szklanych, ceramicznych, drewnianych (ew. papierowych) zastępując nimi nieestetyczne, szeleszczące opakowania. W dyskusji znajdziecie mapkę, która pomoże nam ominąć bezpiecznie koralowe ostrowy burzanu!

Gdybyś się chciał Biały Janie ożenić my ci żonkę naraić – hej Biały Janie!


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij