Przejdź do głównej zawartości strony

Podczas czerwcowych, cotygodniowych warsztatów w Warszawie pojawią się tańce znane na terenie Podkarpacia znane także bywalcom Taboru w Chmielu.

Nauczymy się w stopniu podstawowym m.in. takich tańców jak okółka, wolny, tramla, polka z nogi czy polka uginana.

Podczas warsztatów będziemy dodatkowo rozwijać nasze umiejętności związane z tańczeniem w parze, tańczeniem po kole, wirowaniem w parze w układzie otwartym i zamkniętym oraz używania różnego rodzaju prostych ozdobników spotykanych w tańcach Podkarpacia.

🔳 W trakcie naszych warsztatów opanujecie kroki i zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
🔳 Nasze warsztaty można potraktować jako praktykę taneczną albo zajęcia fitnes, podczas których spędzimy czas w miłej atmosferze, a przy okazji pozbędziemy się zbędnych kalorii.
🔳 Podczas warsztatów pojawią się ćwiczenia rytmiczne, dzięki którym wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację ruchową, wzmocnicie tężyznę fizyczną oraz nadacie swoim ruchom tanecznym siłę, płynność i lekkość .
🔳 Będzie to też duża porcja inspiracji, dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego w gronie fantastycznych osób, które przychodzą na nasze warsztaty.
🔳 Będzie to również możliwość poznania ciekawych osób, co pomoże Wam w szybkim znalezieniu sobie partnera/partnerki do tańca przy wszelkich okazjach, podczas których pojawi się muzyka tradycyjna.


KTO PROWADZI 
Piotr Zgorzelski
DLA KOGO
poziom początkujący i średnio zaawansowani
KIEDY
6 / 13 / 20 / 27 czerwca ( czwartek) od godz. 18.15 – 19.45
(4 SPOTKANIA)
ZA ILE
– opłata PROMOCYJNA za 4 spotkania (płatne do 27 maja)
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani !)
– opłata STANDARDOWA za 4 spotkania (płatne po 27 maja)
160 zł od osoby
140 zł od osoby (sparowani !!!)
GDZIE
Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa
II PIĘTRO sala 205
ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
PODKARPACIE WARSZAWA czerwiec + imię i nazwisko
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ 
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę i obuwie z twardą podeszwą. Ze względu na zimowe warunki należy wziąć obuwie z twardą podeszwą na zmianę.

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij