Przejdź do głównej zawartości strony

Wiosna coraz śmielej daje o sobie znać – zapachem kwitnących drzew, widokiem krokusów na rabatkach, coraz donośniejszym dźwiękiem ptasich audycji. Nic, tylko świętować!

A świętować jest co, bo tuż za wyczekiwanym pierwszym dniem wiosny kalendarz przypomina o Międzynarodowym Dniu Ptaków (1.04), Dniu Gołębia (9.04) czy Dniu Kukułki (14.04) – a czymże byłaby wiosna bez ćwierkania, kukania i gruchania?

Dlatego też serdecznie zapraszamy na Ptasi Koncert 12.04 (piątek) o 18.00 – gościć będzie nas Klub Bemowskiego Seniora, ale zapraszamy do dołączenia osoby w każdym wieku!

Zaśpiewamy dla was pieśni o ptakach spotykanych w Białorusi, Ukrainie, Polsce i Serbii, a po koncercie nauczymy się kilku pieśni razem w formie wspólnego warsztatu.

Będziemy pitpilitać i pimpilić aż nie przyjedzie ptasia policja – mamy nadzieję, że Wy z nami!

Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń działa od 2015 roku. Tworzą ją mieszkańcy/mieszkanki i miłośnicy/miłośniczki Osiedla Przyjaźń położonego na warszawskich Jelonkach. Angażujemy się w inicjatywy, które wzmacniają sąsiedzkie więzi na Osiedlu poprzez muzykę. Śpiewamy głównie tradycyjne (wiejskie) pieśni pochodzące z różnych regionów Polski, Ukrainy, Białorusi, Serbii i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Robimy to dla przyjemności!


Wstęp:
wolny

Miejsce:
Klub Bemowskiego Seniora
ul. Powstańców Śląskich 42


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij