Przejdź do głównej zawartości strony

Ptasi Koncert – Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń / koncert / 20.04 / sobota / 16:00 – 17:30 / wstęp wolny


Wiosna coraz śmielej daje o sobie znać – zapachem kwitnących drzew, widokiem krokusów na rabatkach, coraz donośniejszym dźwiękiem ptasich audycji. Nic, tylko świętować!

A świętować jest co, bo tuż za wyczekiwanym pierwszym dniem wiosny kalendarz przypomina o Międzynarodowym Dniu Ptaków (1.04), Dniu Gołębia (9.04) czy Dniu Kukułki (14.04) – a czymże byłaby wiosna bez ćwierkania, kukania i gruchania?

Dlatego też serdecznie zapraszamy na Ptasi Koncert 20.04 o 16.00 w Miejscu Aktywności Lokalnej na Żoliborzu. Zaśpiewamy dla was pieśni o ptakach spotykanych w Białorusi, Ukrainie, Polsce i Serbii, a po koncercie nauczymy się kilku pieśni razem w formie wspólnego warsztatu.

Będziemy pitpilitać i pimpilić aż nie przyjedzie ptasia policja – mamy nadzieję, że Wy z nami!

Grupa Śpiewu Tradycyjnego Osiedla Przyjaźń działa od 2015 roku. Tworzą ją mieszkańcy/mieszkanki i miłośnicy/miłośniczki Osiedla Przyjaźń położonego na warszawskich Jelonkach. Angażujemy się w inicjatywy, które wzmacniają sąsiedzkie więzi na Osiedlu poprzez muzykę. Śpiewamy głównie tradycyjne (wiejskie) pieśni pochodzące z różnych regionów Polski, Ukrainy, Białorusi, Serbii i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Robimy to dla przyjemności!


Miejsce:
Miejsce Aktywności Lokalnej na Żoliborzu – Żoliborski Dom Kultury
Marii Kazimiery 20/U1

Kontakt:
[email protected]
517 303 038

Wszystkie wydarzenia w MAL są bezpłatne.

Na miejscu czeka na Was herbata i kawa, ale miło nam będzie, jeśli przyniesiecie coś do wspólnych zapasów.

Zastrzegamy sobie możliwość wprowadzania zmian w harmonogramie lub odwołania wydarzenia.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij