Przejdź do głównej zawartości strony

Gorąco zapraszamy na imprezę taneczną w stylu trad & balfolk z muzyką na żywo!

Potańc to zabawa taneczna oparta na składnikach sprawdzonych na przestrzeni wieków, łącząca pokolenia, budujące kontakty i dostęp do ludzi, ale przede zapewniająca niebanalną rozrywkę. W menu znajdują się tradycyjne tańce polskie, szwedzkie, węgierskie, francuskie a także pochodzące z innych zakątków Europy a czasem i świata, oparte na dawnych wzorcach, a jednocześnie brzmiące atrakcyjnie i nowocześnie. Tańczyć będziemy zarówno w parach jak i w kole czy korowodzie. Nie ma znaczenie czy przyjdzie się w pojedynkę, w parze czy w grupie bo z pewnością na potańcu nikt nie będzie podpierał ścian.

Przewidujemy instruktaże przed wybranymi tańcami, moc obrotów dla spragnionych ojczystej tradycji oraz sety balfolkowe.

Zagrają kapele agregandado, Skrzypkowie Dzielni oraz Gąski i Wilk.

Serdecznie zapraszamy!


Miejsce:
Wejściówka, Plac Teatralny 1, Toruń

Wstęp:
* normalny 35 zł
* uczniowie i studenci 25 zł (legitymacja)
Z każdego opłaconego wstępu 10 zł jest do wykorzystania w barze korzystając w postaci dobroci menu kawiarni WEJśCIóWKA. Zachęcamy oczywiście do kosztowania specjalnie dla nas przygotowanych przez gospodarzy wypieków i innych specjałów.

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij