Przejdź do głównej zawartości strony

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność już 10.11 zaprosić na potańcówke w samym ,, w sercu ” Miasta przy Alejach Niepodległości 30. Będzie to pierwsza ale miejmy nadzieję że nie ostatnia taka inicjatywa w tym miejscu. Zagrają dla Państwa trzy nietuzinkowe składy, głównie do tańca ale również jak i do posłuchu. Pokrótce przedstawię zespoły.

Teofil z Katowic. Akordeonista, który najchętniej gra do tańca. Śpiewa i piszę własne kompozycje. Oprócz polskiej muzyki tradycyjnej wsi i miasta, gra również utwory popularne, a wręcz popowe. Różnorodna mieszanka jest wynikiem doświadczeń nabytych na współczesnych weselach oraz lekcjach akordeonu które udziela osobą dorosłym. To ludzie najlepiej pokazują, co trzeba zagrać. Tego dnia wystąpi w duecie, wsparcie zapewni Piotr Rogaliński – Baraban, bęben obręczowy, animacje tańca, dowcipy.

Orkiestra Taneczna Wihajster, dziesięcioosobowy zespół, grający na klasycznych instrumentach dętych, który ma w swoim repertuarze zaaranżowane na dęty skład i głos żeński melodie XX – lecia międzywojennego. Szlagiery przedwojennych polskich
filmów, rewii, operetek i kabaretów, ale i melodie mniej znane szerszej publiczności. Wihajster zaprasza w podróż do przedwojennej Polski i początków polskiej muzyki rozrywkowej.

Kapela Światowce. Polki, obery, walczyki ,tanga, fokstroty. Wiry i szaleństwa to specjalność tej kapeli. Kto był na ich graniach wie że nie biorą jeńców i można się spodziewać porządnego kieleckiego wpierd_lu aczkolwiek ostatnio , jako że pochodzą z Wielkopolski mają również w repertuarze Wiwaty, równe czy chodzone.

Te trzy wspaniałe i niepowtarzalne składy spotkają się na jednej scenie po to aby umilić państwu wieczór.

Miejsce:
Poznań, Aleje Niepodległości 30

Wejściówka:
dajemy wam możliwość wyboru kwoty którą będziecie chcieli obdarować grające kapele. proponujemy widełki od 30-50 złotych.

Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij