Przejdź do głównej zawartości strony

Kolejny karnawał dobiega końca i kolejny raz trzeba się wyhulać na zapas, nafiglować do ostatniego, harcować aż będą łydki bolały! Bo potem już tylko postny spokój, przednówkowa skromność i wyczekiwanie wiosny. Do tańca zagra tradycyjnie w rytmach wszelakich KAPELA BATAREJA!

Chętnych nauczą tańców i zabaw tanecznych, a opornym pozwolą pić w spokoju i podpierać ściany. W przerwach popalimy tytoń, toast wzniesiemy i o życiu pogadamy!

Zachęcamy do przyjścia. W parach i bez par. Tylko buty do tańca wygodne przyodziejcie, bo będzie tańczone zapustowo, czyli bez oszczędzania się, bo miejsca do tańca nie zabraknie na pewno!

KAPELA BATAREJA
„Gramy muzykę tradycyjną z różnych stron Polski, ale interesuje nas najbardziej jej wschodnie oblicze: Suwalszczyzna Podlasie, Lubelszczyzna i Zamojszczyzna… kręci nas także muzyka pogranicza. ”
www.facebook.com/KapelaBatareja
www.instagram.com/kapelabatareja/
www.youtube.com/@kapelabatareja7938


Czas:
13 lutego 2024, wtorek, 20:00

Miejsce:
Restauracja Cechowa, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp:
do kapelusza muzykantom wrzucicie tyle ile trzeba!

Rezerwacje stolików:
570 047 474


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij