Kapela Kożuch! Dawno ich nie gościliśmy, a juz za moment zagrają w Łodzi! Nie możecie tego przegapić.
Pierwszy raz zatańczymy w świetnym lokalu – pub apteka. Na barze kupicie same cuda.
Kapela Kożuch powstała w roku 2011 w Łodzi, pierwotnie pod szyldem Gęsty Kożuch Kurzu. Od początku jej członkowie działali aktywnie w środowisku Pograjki Łódzkiej, organizując potańcówki, warsztaty oraz pokazy filmów. Członkowie zespołu to uczniowie nieżyjącego już, łęczyckiego skrzypka Tadeusza Kubiaka, harmonisty Sławomira Czekalskiego czy rawskiego skrzypka Stanisława Klejnasa. W kapeli grają muzykę z regionów łęczyckiego, łowickiego, opoczyńskiego, rawskiego oraz sieradzkiego. Grupa grała do tańca min. na takich festiwalach i imprezach jak Wszystkie Mazurki Świata, KODY, Rozstaje czy Tabory Domu Tańca. Koncertowała również zagranicą – w Estonii, Czechach i Rosji.
Zagrają w składzie:
Marcin Lorenc
Joanna Gancarczyk
Jakub Korona
Kiedy
27 czerwca, godz. 19:30
Gdzie
pub apteka
Wejściówka: 35 zł
ale pierwsze 10 osób płaci 25 zł
Miejsce:
pub apteka
Łódź
Organizacja:
Po Staremu
Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie