Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy Cię na niezwykły koncert zespołu, który powstał na malowniczym Pomorzu Zachodnim jesienią 2018 roku!

Ten projekt to więcej niż tylko muzyka – to spotkanie dwóch kultur, dwóch narodów, które wspólnie eksplorują bogactwo tradycji muzycznych. Wraz z nami przenieś się w podróż przez czas i przestrzeń, gdzie polskie i niemieckie dziedzictwo muzyczne splata się w harmonijną opowieść. Odkrywaj z nami tajemnice dźwięków, które przenoszą nas do głębszych warstw historii Pomorza, inspirowanej doświadczeniami naszych przodków, ich wojennymi losami i podróżami. To niezwykłe połączenie tradycji i wspólnych pasji, które sprawiają, że ten projekt staje się magiczną podróżą przez czas i przestrzeń.
Przyłącz się do tej wyjątkowej podróży i doświadcz tego, co muzyka potrafi przekazać, czego nie zdołają opowiedzieć słowa. Przyjdź i dołącz do tej niezwykłej przygody, aby razem czerpać radość z opowiadania historii poprzez dźwięki!

Skład zespołu:
Katarzyna Janiszewska – skrzypce
Krzysztof Janiszewski – akordeon, baraban
Ewa Grochowska – skrzypce, śpiew
Maciej Marcinkowski – klarnet
Małgorzata Müller – skrzypce, altówka
Wolfgang Meyering – mandolina, mandola, śpiew


Miejsce:
Ośrodek Kultury Ochoty
ul. Grójecka 75, Warszawa (UWAGA! Cykl przeniesiony do Gmachu Głównego OKO!)

Wstęp:
bilety dostępne w kasie OKO lub online: https://bilety.io/A304L

 


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij