Przejdź do głównej zawartości strony

Celem warsztatów będzie nauka i opanowanie w stopniu podstawowym zasad obowiązujących w niescenicznych formach tańca tradycyjnego o rytmice mazurkowej oraz elementów z nią związanych takich jak: tańczenie w parze, tańczenie po kole, wirowanie w parze w układzie otwartym i zamkniętym. W trakcie warsztatów pojawi się także duża ilość ćwiczeń rytmicznych dzięki którym w naszym tańcu pojawi się płynność, spontaniczność, żywiołowość i radość.

Opanowanie tych kroków i tanecznych zasad pozwoli Wam cieszyć się tańcem na miejskich i wiejskich potańcówkach, a wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych cech stylu i manier wykonawczych.

W warsztatach wykorzystane zostaną melodie mazurków i oberków z różnych regionów Polski.

🔳 Podczas warsztatów wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację fizyczną oraz płynność i lekkość w tańcu.
🔳 Opanujecie kroki oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
🔳 Przede wszystkim będzie to duża porcja inspiracji, dobrej zabawy, tanecznych zasad i kroków, które pozwolą Wam cieszyć się tańcem przy wszelkich okazjach podczas których pojawi się muzyka tradycyjna. 😃

Prowadzenie:
Piotr i Bogusia Zgorzelscy


DLA KOGO:
poziom podstawowy

KIEDY?
3/10/17/24.11.2022
w godz. 18.00 do 19.30 (poziom podstawowy)

ZA ILE?
By uczestniczyć w naszych spotkaniach trzeba zapisać się na cały cykl, który obejmuje 4 spotkania po 1.5 godz.
Koszt 200 zł od osoby za 4 spotkania (sparowani 150 zł od osoby).

GDZIE?
Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
65 1240 1053 1111 0010 2755 1434
z dopiskiem:
TERMINAL (Nazwę kursu) + (miesiąc) + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Coś do picia, wygodny strój. Ze względu na zbliżające się jesienne warunki należy wziąć obuwie na zmianę z twardą podeszwą.

ORGANIZATOR:
Akademia Tańca Tradycyjnego / Polish Academy of Traditional Dance

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
6. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101poz. 926

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij