Przejdź do głównej zawartości strony

Czołem! Spotkajmy się w półpoście na deskach Ambasady. Na pokładzie będzie kilku muzykantów, między innymi delegacja z Łodzi i Lublina, reprezentacja stołeczna oczywiście też. „Od spotkania nic cenniejszego nie wymyślono jeszcze”, jak pisze poeta, a oddech od trudnych spraw przyda się każdemu.

🇺🇦

Tym razem tradycyjną zrzutkę na muzykantów zamienimy na zbiórkę na wiadomy cel. Dochodzi połowa postu i nasze potrzeby są coraz skromniejsze — to wyjątkowa okazja, by zebrać okrągłą sumę na pomoc Ukrainie.


Miejsce:
Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Warszawa, ul. Jazdów 3/20

Ambasada Muzyki Tradycyjnej utrzymuje się jedynie z datków darczyńców i z pracy wolontariuszy. Pomóż Ambasadzie działać – wesprzyj swoim JEDNYM PROCENTEM.
KRS 00000 55219

Organizator:
– Ambasada Muzyki Tradycyjnej
Facebook/ambasadamuzykitradycyjnej
– Dom Tańca
www.domtanca.art.pl
Facebook/Domtanca

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij