Przejdź do głównej zawartości strony

Wydarzenie odwołane!

Wiosna piękna, wiosna ptasia, wiosna rozśpiewana.
Jeżeli chcesz razem z nami powitać śpiewem budzącą się do życia przyrodę, to serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty śpiewu, które poprowadzi doświadczona śpiewaczka Julita Charytoniuk.

W ramach warsztatów nauczymy się ćwiczeń oddechowych, jak wydobywać swój głos, śpiewać cicho i głośno, słuchać siebie oraz innych, śpiewać razem w grupie. Poznamy polskie pieśni tradycyjne jedno- i wielogłosowe. Warsztaty adresowane są zarówno do osób początkujących, jak i tych, które mają doświadczenie w śpiewie tradycyjnym.

Dodatkową atrakcją naszego spotkania będzie przyrodnicza wycieczka do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Chcesz poczuć radość ze wspólnego śpiewania? Chcesz rozbudzić śpiewem swoje ciało i odpocząć? Do zobaczenia w Rajskim Stawie 🙂

Program spotkania:

Piątek 25.03
16.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00–18.00 obiadokolacja
18.30–20.30 warsztaty śpiewu

Sobota 26.03
8.00–9.00 śniadanie
9.30–13.00 wycieczka ornitologiczna z licencjonowanym przewodnikiem
po Biebrzańskim Parku Narodowym
13.00–14.00 obiad w Barze u Dany w miejscowości Ruś
14.30 powrót do Rajskiego Stawu
15.00–18.00 warsztaty śpiewu
18.00–19.00 kolacja
20.00 ognisko

Niedziela 27.03.
9.00–10.00 śniadanie
10.00–13.00 warsztaty śpiewu

Prowadzące warsztaty:

Julita Charytoniuk – śpiewaczka, bębnistka, kulturoznawczyni, etnomuzykolożka, animatorka kultury, rękodzielniczka. Od kilkunastu lat prowadzi badania terenowe w Polsce (głównie na Podlasiu), a także na Polesiu ukraińskim i białoruskim. Dokumentuje i wykonuje pieśni, opracowuje i wydaje płyty z muzyką tradycyjną. Prowadzi warsztaty śpiewu, często we współpracy z wiejskimi wykonawcami, od których wciąż się uczy. Współtworzy zespoły: Z Lasu, Południce, Kapela Batareja, Pieśni Piękne, Biele.

Renata Zalewska – biolog, licencjonowany przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym, doświadczony edukator przyrody, gospodyni Rajskiego Stawu. Jej największą pasją są ptaki oraz fotografia przyrodnicza.


Termin:
25–27.03.2022

Miejsce:
Rajski Staw
Zajki 41, gm. Trzcianne
www.rajskistaw.com

Cena: 480 zł
– cena zawiera: zakwaterowanie w dwu- i trzyosobowych pokojach z łazienkami, posiłki (2x śniadanie, 1x obiadokolacja, 1x kolacja), warsztaty śpiewu, przyrodniczą wycieczkę (transport samochodami uczestników warsztatów)
– cena nie zawiera: obiadu w Barze u Dany, przekąsek na ognisko

Maksymalna liczba uczestników:
12 osób

Zgłoszenia:
Magdalena Marczakiewicz na adres e-mail: [email protected]
z dopiskiem “Warsztaty Rajski Staw”.
Rezerwacja miejsca zostanie dokonana po opłaceniu zaliczki w wysokości 250 zł.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij