Przejdź do głównej zawartości strony

ZAPRASZAM NA STAŁE, COTYGODNIOWE WARSZTATY POLSKICH TAŃCÓW TRADYCYJNYCH W FORMACH NIESCENICZNYCH


Podczas warsztatów opanujemy w stopniu podstawowym kroki oberków i polek oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, tak aby tańczenie nie sprawiało Wam trudności i dawało jak najwięcej przyjemności oraz radości.

Nauczymy się tańczenia i wirowania w parach, tańczenia po kole, a także używania różnego rodzaju prostych ozdobników zarówno w tańcach o metrum nieparzystym (rytmy mazurkowe) jak i o metrum parzystym (rytmy polkowe). Finalnie dążyć będziemy do tańca w którym będzie mogła pojawiać się spontaniczność oraz własna improwizacja.

Opanowanie tych kroków i tanecznych zasad pozwoli Wam cieszyć się tańcem na miejskich i wiejskich potańcówkach, a wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych cech stylu i manier wykonawczych.

Podczas warsztatów tańczyć będziemy do melodii z różnych regionów Polski.

🔳 W trakcie naszych warsztatów opanujecie kroki i zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
🔳 Nasze warsztaty można potraktować jako praktykę taneczną albo zajęcia fitnes, podczas których spędzimy czas w miłej atmosferze, a przy okazji pozbędziemy się zbędnych kalorii.
🔳 Podczas warsztatów pojawią się ćwiczenia rytmiczne, dzięki którym wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację ruchową, wzmocnicie tężyznę fizyczną oraz nadacie swoim ruchom tanecznym siłę, płynność i lekkość .
🔳 Będzie to też duża porcja inspiracji, dobrej zabawy i miłego spędzenia czasu wolnego w gronie fantastycznych osób, które przychodzą na nasze warsztaty.
🔳 Będzie to również możliwość poznania ciekawych osób, co pomoże Wam w szybkim znalezieniu sobie partnera/partnerki do tańca przy wszelkich okazjach, podczas których pojawi się muzyka tradycyjna.


Prowadzący:
Piotr Zgorzelski
Dla kogo:
poziom początkujący i średnio zaawansowani
Miejsce:
Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa
II PIĘTRO sala 205
Terminy:
9 / 16 / 23 maja ( czwartki ) od godz. 18.15 do 19.45
(3 SPOTKANIA)
Koszt:
Zapisy TYLKO na cały cykl warsztatowy! W maju WYJĄTKOWO tylko 3 spotkania gdyż 30 maja jest Boże Ciało.
– opłata SUPER PROMOCJA za 3 spotkania (płatne do 26 kwietnia)
100 zł od osoby
80 zł od osoby (sparowani !!!)
– opłata STANDARDOWA za 3 spotkania (płatne po 26 kwietnia)
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani !!!)
Zgłoszenia:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
OBERKI WARSZAWA maj + imię i nazwisko
Co ze sobą zabrać:
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę i obuwie z twardą najlepiej skórzaną podeszwą.
Ze względu na wiosenne warunki NALEŻY WZIĄĆ OBUWIE na zmianę.

Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij