Przejdź do głównej zawartości strony

ZAPRASZAM NA STAŁE, COTYGODNIOWE WARSZTATY POLSKICH TAŃCÓW TRADYCYJNYCH W FORMACH NIESCENICZNYCH! 

Podczas warsztatów opanujemy w stopniu podstawowym kroki oberków i polek oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, tak aby tańczenie nie sprawiało Wam trudności i dawało jak najwięcej przyjemności i radości.

Nauczymy się tańczenia i wirowania w parach, tańczenia po kole, a także używania różnego rodzaju prostych ozdobników zarówno w tańcach o metrum nieparzystym (rytmy mazurkowe) jak i o metrum parzystym (rytmy polkowe).

Opanowanie tych kroków i tanecznych zasad pozwoli Wam cieszyć się tańcem na miejskich i wiejskich potańcówkach, a wszystko to przy zachowaniu charakterystycznych cech stylu i manier wykonawczych.

Podczas warsztatów tańczyć będziemy do melodii z różnych regionów Polski.

– Nasze warsztaty pomogą Wam przełamać lęk i tremę przed tańczeniem w ogóle, oraz – co bardzo ważne – przed tańczeniem z drugim człowiekiem w parze lub w grupie.
– Podczas warsztatów pojawią się ćwiczenia rytmiczne dzięki którym wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację fizyczną oraz płynność i lekkość w tańcu.
– Opanujecie kroki oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
– Dzięki uczestnictwu w warsztatach wzmocnicie swoją kondycję i koordynację fizyczną oraz nadacie swoim codziennym ruchom więcej gracji.
– Będzie to też duża porcja inspiracji, dobrej zabawy, które pozwolą Wam cieszyć się tańcem na co dzień

KIEDY?
4 / 11 / 18 / 25 stycznia ( czwartki ) od godz. 18.15 do 19.45
(4 SPOTKANIA)

ZA ILE?
By uczestniczyć w naszych spotkaniach trzeba zapisać się na cały cykl, który obejmuje 4 spotkania.
– opłata SUPER PROMOCJA za 4 spotkania (płatne do 24 grudnia)
120 zł od osoby
100 zł od osoby (sparowani)
– opłata PROMOCYJNA za 4 spotkania (płatne do 30 grudnia)
140 zł od osoby
120 zł od osoby (sparowani)
– oferta STANDARDOWA za 4 spotkania (płatne po 30 grudnia)
160 zł od osoby
140 zł od osoby (sparowani)

GDZIE?
Terminal Kultury Gocław
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY?
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
53 1240 6380 1111 0011 2397 1019
z dopiskiem:
OBERKOWO-POLKOWO WARSZAWA STYCZEŃ + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ ?
Coś do picia, wygodny strój + podkoszulek na zmianę i obuwie z twardą podeszwą. Ze względu na zimowe warunki należy wziąć obuwie z twardą podeszwą na zmianę (byty z bardzo dobrą przyczepnością np. trampki, adidasy ZOSTAWIAMY W SZAFIE!) .

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów.
6. Organizator ma pełne prawa do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
7. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij