Przejdź do głównej zawartości strony

W nocy po liturgii Wielkiego Piątku zapraszamy do wspólnego śpiewania tradycyjnych pieśni pasyjnych podczas czuwania przy Grobie Pańskim w kościele pw. św. Mikołaja w Wierzenicy k. Poznania.

Będziemy śpiewać tradycyjne pieśni nabożne, niektóre bardzo długie, wielozwrotkowe. Czuwanie przy Grobie Pańskim w Wierzenicy trwa przez całą noc, my będziemy śpiewać od 22 przynajmniej do północy. Na miejscu będą śpiewniki z tekstami pieśni. Zapraszamy do wspólnego śpiewu.

P.S. W poprzedzające Wielki Piątek poniedziałki Wielkiego Postu (18.03 i 25.03) o 19:30 w poznańskiej siedzibie Fundacji św. Benedykta (Al. Wielkopolska 43) odbędą się spotkania śpiewacze z pieśniami wielkopostnymi, na które również zapraszamy (wstęp wolny i wskazany).


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij