Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy wszystkich chętnych do nauki tańców tradycyjnych na n-obrotowe zajęcia taneczne! Na zajęciach przewidujemy wykładnię taneczną od podstaw dla początkujących oraz wskazówki techniczne dla już tańczących. Program zajęć dobierany jest pod kątem n-obrotowych potańców i najwięcej czerpie z tanecznej kultury Polski nizinnej, Szwecji oraz balfolku.

Prowadzący: Dominik Wóltański – tancerz grupy n obrotów (Toruń) z wieloletnią praktyką instruktorską, specjalizujący się w tańcach polskich i szwedzkich. W ramach działalności grupy n obrotów od 20 lat wprowadza, przybliża, objaśnia i promuje tradycyjne tańce polskie, szwedzkie, francuskie (balfolk), bretońskie, węgierskie, portugalskie, a czasem i z innych zakątków Europy i Świata.


Miejsce:
Torunianka Cafe
ul. Franciszkańska 16, Toruń

Koszt uczestnictwa:
* 30 PLN za spotkanie
* 100 PLN z Kartą dużej rodziny


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij