Przejdź do głównej zawartości strony

Warsztaty tradycyjnego śpiewu ukraińskiego w trzech grupach, warsztaty tańca, wykłady, koncerty, spotkania z zespołami z regionu i potańcówki.

Zgłoszenia na warsztaty na stronie: https://pikpodlaskie.pl/…/meandry-letnia-szkola…/

Całe przedsięwzięcie będzie realizowane w okresie od 20 sierpnia do 27 sierpnia 2023 roku. Meandry odbędą się w skansenie nieopodal miejscowości Koźliki nad rzeką Narew w woj. podlaskim. Warsztaty, które będą odbywały się w w dniach od 21 do 26 sierpnia, skierowane są zarówno do osób początkujących jak i średnio zaawansowanych i będą prowadzone w kilku grupach. Warsztaty śpiewu dla grup średni zaawansowanych poprowadzą Luda Vostrikova i Tetiana Sopiłka, a uczestnicy zajęć z tańca tradycyjnego i śpiewu dla początkujących będą się szkolić pod kierunkiem Oksany But.
Ponadto zaplanowaliśmy otwarte dla publiczności spotkania z uznanymi zespołami śpiewaczymi i śpiewaczkami z regionu, koncerty, potańcówki i wykłady. Kulminacyjnym momentem będzie koncert podsumowujący letnią szkołę tradycji, na którym zaprezentują się grupy warsztatowe.


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij