Przejdź do głównej zawartości strony

Pierwszy dzień wiosny zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Śpiew ptaków jest bez wątpienia jedną z tych rzeczy, z którymi nadejście wiosny kojarzy się najbardziej. Dlatego tym razem postanowiliśmy zaprosić w nasze progi kukułkę, czyli Kukawkę, a dokładniej zespół Kukaj Kukawko
Niezwykłe trio muzyczne (akordeon, skrzypce, basetla) złożone z młodych animatorów, którzy inspirują się folklorem i starają ocalić dawną muzykę ludową od zapomnienia. Tym samym nawiązując do tradycji i bogactwa polskiej kultury.

Sposób aranżacji występu oraz bliski kontakt wykonawców z młodym widzem wzbudza zainteresowanie i tworzy angażującą rozrywkę dla dzieci i ich rodziców. Spotkanie pełne doskonałej muzyki, wspólnej zabawy i ciekawych ludowych historii.
Dające jednocześnie okazję do zapoznania się z specyfiką ręcznie wykonywanych instrumentów.


Miejsce:
Dom Kultury Stokłosy
ul. Wacława Lachmana 5, Warszawa

Wstęp:
Bezpłatne wejściówki do odbioru w biurze placówki od dnia 20 marca (środa), od godziny 18:00


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij