Przejdź do głównej zawartości strony

Cześć Kochane! Chcielibyśmy podzielić się z Wami piękną tradycją Kujawską – kobiecym kręgiem śpiewania pieśni. To doświadczenie, które łączy nas z naszymi korzeniami i przodkami, przenosząc nas w świat melodii i historii.

Kujawy słyną nie tylko z malowniczych krajobrazów, ale także z bogatego dziedzictwa muzycznego. W ramach kobiecych kręgów, spotykamy się, aby śpiewać pieśni przekazywane z pokolenia na pokolenie. To nie tylko forma rozrywki, ale także sposób na zachowanie i pielęgnowanie naszej kultury i tradycji.

Zapraszam Was do dołączenia do naszego kręgu śpiewania, aby wspólnie czerpać radość z muzyki, poznawać historie ukryte w tekstach pieśni i budować więzi z innymi kobietami. Niech nasze głosy razem tworzą harmonię, która będzie brzmieć przez wieki!
Jeśli jesteście zainteresowane, dajcie znać.


Miejsce:
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechocinku
ul. Żelazna 5, Ciechocinek

Zapisy:
zapisy osobiście, telefonicznie 54 283 44 12 lub przez fanpage biblioteki


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij