Przejdź do głównej zawartości strony

W marcu, Akademia Tańca Tradycyjnego – Bogumiła i Piotr Zgorzelscy, zapraszają do Chaty Numinosum na cotygodniowe warsztaty polskich tańców tradycyjnych.

W marcu będziemy się uczyć tańców układowych. Pojawią się zatem korowody w liniach i w parach, kontra, krzyżoki, trojaki oraz dwu lub trzyczęściowe tańce w parach do melodii z różnych regionów Polski. Dużą część z nich zatańczymy dzięki poznanym krokom mazurkowym i polkowym, część będzie wykonywana krokiem chodzonego lub krakowiaka, a w jeszcze inne będziemy tańczyli krokiem wiejskich walczyków.

KTO PROWADZI?
Bogumiła i Piotr Zgorzelscy

DLA KOGO?
Poziom podstawowy i średnio-zaawansowani

KIEDY?
2, 9, 16, 23.03
czyli co tydzień w środy
od godz. 17 do 18.30

ZA ILE?
Uważamy, że żeby nauczyć się czegokolwiek potrzebna jest systematyczność co za tym idzie by uczestniczyć w naszych spotkaniach trzeba zapisać się na cały cykl, który obejmuje 4 spotkania.
Koszt 180 zł od osoby za 4 spotkania (sparowani 140 zł od osoby).

GDZIE?
Chata Numinosum w Warszawie
Ul. Jazdów 3/5

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
Ilość miejsc ograniczona – 16 par!
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres [email protected] oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
65 1240 1053 1111 0010 2755 1434
z dopiskiem: CHATA NUMINOSUM Tańce Układowe MARZEC + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Coś do picia, wygodny strój i obuwie z twardą podeszwą.

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
2. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
4. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
5. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
6. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
7. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926

Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij