Przejdź do głównej zawartości strony

Trzech Króli – darami idący, może i tanecznym krokiem, może nawet śpiewali sobie pod nosem lub całkiem na głos? Tego się już nie dowiemy, ale za to możemy się dowiedzieć jak pośpiewać po tradycyjnemu kolędy mniej powszechne no i jak je zatańczyć na dechach, w rytmie – a jakże – na Trzy! Kto żyw, kto ma chęć rozpocząć karnawał od nieszablonowej potańcówki w Paszczy, do nas, do nas! Raz, dwa trzy! Rej kolędniczy wieść będzie Memento Mori Dance Club, czyli nudy nie będzie! Wjazd to 30 złociszy, z czego 10 zł do przejedzenia/przepicia w barze! Niech się dzieje!

Zapraszamy!

Info dla niewtajemniczonych:
Wydarzenie ma charakter zabawy tanecznej przy muzyce tradycyjnej granej na żywo. Tym razem głównym tematem ogrywanym do tańca będą polskie kolędy. Zapraszamy


Miejsce:
Gdynia, Paszcza Lwa

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Trójwiejska
Memento Mori Dance Club
Paszcza Lwa


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij