Przejdź do głównej zawartości strony

Kolędy to radość wspólnotowego śpiewu, siła tradycji, moc dobrych życzeń i magia Świąt! Spotykamy się na tydzień przed Wigilią, aby przypomnieć sobie kilka najradośniejszych tradycyjnych polskich kolęd i pastorałek, przećwiczyć je i przygotować sobie żelazny repertuar na rodzinne, towarzyskie czy oficjalne spotkania świąteczne. Jeśli chcesz ucieszyć drogą babcię przy wigilijnym stole, zaskoczyć sąsiada kolędą z życzeniami, wzruszyć ukochaną osobę, czy dać swoim dzieciom dobry przykład i mocne wspomnienia na całe życie – te warsztaty są dla Ciebie!

Oprócz przypomnienia kolęd znanych powszechnie, zaśpiewamy też kilka rzadszych dawnych pastorałek oraz ludowych kolęd życzących. Nie jest potrzebne żadne wcześniejsze przygotowanie wokalne – śpiew powszechny to znaczy: dla każdego.

Spotkanie poprowadzi Olga Chojak w ramach cyklu zajęć Pracownia Pieśni Polskich „Śpiewka Studio”.

Wydarzenie otwarte dla wszystkich – zapraszamy również rodziny z dziećmi


Miejsce:
Wrocław, Sala Wysoka w Czasoprzestrzeni ul. Tramwajowa 1–3
(należy obejść budynki zajezdni od lewej strony i tam z boku hali znajdują się piękne zielone drzwi – tam śpiewamy)

Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia chęci udziału przez email:
[email protected] – chcemy wiedzieć ile tekstów dla Was przygotować!

Wstęp: darmowy

Organizator:
Czasoprzestrzeń
Centrala Muzyki Tradycyjnej


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij