Przejdź do głównej zawartości strony

Kompania Kolędnicza Braci Dzików przynosi Wam dobre życzenia: na szczęście, na zdrowie, na te Szczodre Gody! Nie szczędzimy gardeł i dajemy z siebie wszystko – obśpiewamy każdego domownika, żeby nikomu niczego nie zabrakło w tym Nowym Roku! Przywołujemy dla Was energię i żywy przekaz tej prastarej tradycji – chodzi z nami wspaniały Turoń!

Jeśli jesteś w domu 30 grudnia, w granicach Wrocławia, i chcesz nas zaprosić*, to polecamy szybciutko się z nami skontaktować, bo ustalamy ilość możliwych naszych odwiedzin, która w tym dniu jest oczywiście ograniczona, zatem decyduje kolejność zgłoszeń!

Pisz: [email protected] lub dzwoń: 506560016

*Jeśli chcesz zrobić niespodziankę komuś znajomemu, np. dzieciakom swojej siostry czy też samotnej sąsiadce, to też fajny pomysł, tylko upewnij się, że będą tego dnia pod wskazanym adresem!


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij