Przejdź do głównej zawartości strony

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza na koncert zespołu Hajda Banda, który wystąpi w Białymstoku po raz pierwszy.

Hajda Banda / Гайда Банда to młodzi ludzie, którzy wybierają z archiwów okruchy dawnego repertuaru pogranicza polsko-białorusko-ukrainskiego i zamieniają je w kawał dobrej muzyki. Mieszkają w Bielsku Podlaskim, Warszawie i Krakowie. Grają i śpiewają go tak, jak umieją najlepiej. Do artystycznego życia powołała ich latem 2021 roku Daria Butskaya, realizująca stypendium “Gaude Polonia” Narodowego Centrum Kultury.


Miejsce:
Spodki PIK
Białystok, ul. św. Rocha 14

Bilety:
w cenie 30 zł
Sprzedaż w Spodkach PIK
14–18 lutego w godz. 8:30–15:30
21–25 lutego w godz. 8:30–16:30
oraz bezpośrednio przed koncertem

Organizator:
Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku
pikpodlaskie.pl

Wydarzenie zostanie zorganizowane przy zachowaniu zaleceń sanitarnych rekomendowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku ze stanem epidemicznym w Polsce


Źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij