Przejdź do głównej zawartości strony

Po raz piąty odbędzie się wspólne świętowanie Dnia Kobiet na Ludowo!

W trakcie tego wydarzenia chcemy pokazać rolę kobiet i ich ogromne znaczenie w działaniach na rzecz rozwoju wsi, a także kultywowania jej tradycji. W programie nie zabraknie wyjątkowych folkowych atrakcji: na odwiedzających czekać będą tradycyjne przysmaki kuchni polskiej, kiermasz twórczości ludowej, warsztaty rękodzielnicze oraz koncert zespołów ludowych.


Tego dnia, będziemy gościć koła gospodyń wiejskich, które przygotują przysmaki kuchni tradycyjnej oraz twórczynie ludowe, które zaprezentują swoje wyroby rękodzielnicze. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w specjalnych warsztatach z tworzenia naturalnych kosmetyków z wykorzystaniem ziół i kwiatów, przygotowania i prezentacji tradycyjnego stołu oraz warsztatach ceramicznych

O oprawę muzyczną zadbają kobiece kapele ludowe:
– Węgojska Strużka
– Zespół Teatralno-Obrzędowy Strefień z Jurkowic
– Saltatio Incantata

Zapraszamy wszystkie Panie, a także Panów, do siedziby NIKiDW na wyjątkowe folkowe obchody Dnia Kobiet.


Miejsce:
ul. Krakowskie Przedmieście 66, Warszawa

Wstęp:
wolny

Czas trwania:
13.00–18.00


Więcej/źródło informacji:
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij