Przejdź do głównej zawartości strony

Zapraszamy na Potańcówkę pałacową, podczas której zagrają uczestnicy warsztatów razem ze swoją prowadzącą Paulą Kinaszewską oraz zespołem Wowakin.

„Duże Mazurki z Pragi” to grupa dorosłych spotykająca się w Pałacyku Konopackiego i ucząca się muzyki tradycyjnej niestylizowanej: śpiewu, gry na skrzypcach i bębnach.

Wowakin specjalizuje się w muzyce folkowej, łącząc ludowe brzmienie z nowoczesną aranżacją. Ich podejście do muzyki odznacza się swobodą, improwizacyjnością, brawurą wykonawczą. Zespół specjalizuje się w repertuarze tanecznym – melodie pochodzą m.in. z Radomszczyzny, Mazowsza czy Podlasia. W repertuarze mają oberki, mazurki, kujawiaki, polki, fokstroty i kujony. Podczas potańcówki przedstawią kilka utworów z nowej, niewydanej jeszcze płyty.

Miejsce:
Pałacyk Konopackiego

Bilety po 15 zł:
biletyna.pl/Duze-Mazurki-z-Pragi-i-zespol…

Organizatorzy:
Pałacyk Konopackiego
Dom Kultury TuPraga
Wowakin Trio

Źródło informacji:
– materiały przesłane przez organizatorów
– Facebook/wydarzenie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij