Przejdź do głównej zawartości strony

TAŃCE O RYTMACH DWUMIAROWYCH to warsztat przeznaczony dla osób z pewnym doświadczeniem tanecznym m.in. umiejących wirować krokiem zwykłej polki, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności m.in. wirowania w parze w dwóch kierunkach (pod słońce i ze słońcem) oraz chcących nauczyć się innych tańców, w których wykorzystywana jest rytmika dwumiarowa m.in. polka z nogi, polka uginana, tramla, krakowiak, wiwat czy powolniak.

Będzie to też okazja do nauki improwizowania oraz używania różnego rodzaju tanecznych ozdobników w metrum dwumiarowym. Podczas warsztatów tańczyć będziemy do melodii z różnych regionów Polski.

* Podczas warsztatów wyrobicie w sobie poczucie rytmu, koordynację fizyczną oraz płynność i lekkość w tańcu.
* Opanujecie kroki oraz zasady obowiązujące w niescenicznych formach tańca tradycyjnego, wykonywanego na potańcówkach, tak aby tańczenie sprawiało Wam jak najwięcej przyjemności i radości.
* Przede wszystkim będzie to duża porcja inspiracji, dobrej zabawy, tanecznych zasad i kroków, które pozwolą Wam cieszyć się tańcem przy wszelkich okazjach podczas których pojawi się muzyka tradycyjna.

Prowadzenie:
Piotr i Bogusia Zgorzelscy


DLA KOGO:
poziom średnio zaawansowany

KIEDY?
11.11..od godz. 13.00 do 16.00;
12.11. od godz. 13.00 do 16.00;

ZA ILE?
150 zł od osoby
120 zł od osoby (sparowani!!!)

GDZIE?
Klub STREFA ul. Św. Tomasza 31, Kraków

ZGŁOSZENIA NA WARSZTATY:
UWAGA ! Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe na adres:
[email protected]
oraz
WNIESIENIE OPŁATY W FORMIE PRZELEWU na konto nr:
65 1240 1053 1111 0010 2755 1434
z dopiskiem:
WARSZTATY KRAKÓW + imię i nazwisko

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Coś do picia, wygodny strój, no i dodatkowe ubranie na zmianę bo na warsztatach pot płynie strumieniami. Ze względu na zbliżające się jesienne warunki należy wziąć obuwie z twardą podeszwą na zmianę.

ORGANIZATOR:
Akademia Tańca Tradycyjnego / Polish Academy of Traditional Dance
Dom Tańca Kraków

REGULAMIN ORGANIZOWANYCH WARSZTATÓW I POTAŃCÓWKI:
1. W związku z COVID obowiązują wszystkie aktualne obostrzenia.
2. Opłata nie podlega zwrotowi w wypadku rezygnacji przez uczestnika warsztatów (poza sytuacjami wymienionymi w regulaminie).
3. W przypadku małej ilości zgłoszeń, Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w tym przypadku zwracana jest opłata za odwołane zajęcia osobom, które za nie zapłaciły w wysokości nominalnej. Uczestnicy otrzymają informację mailową lub telefoniczną.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom. Sugerujemy, aby uczestnicy warsztatów posiadali aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie NNW.
5. Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów.
6. Organizator ma pełne prawa do fotografowania, nagrywania i filmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.
7. Zgłoszenie udziału i uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.
8. Zgłoszenie udziału w warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, cennika, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Zamknij